FOTOWOLTAIKA ZINTEGROWANA Z DACHEM

GSE IN-ROOF to system montażowy, umożliwiający zintegrowaną z budynkiem instalację typowych paneli słonecznych na nowych budynkach lub obiektach poddawanych renowacji. System ma tę zaletę, że pasuje do większości typowych rozmiarów paneli fotowoltaicznych dostępnych na rynku.
Z ponad 4.000.000 m² zainstalowanych na świecie, zestaw integracyjny GSE jest jak dotąd najbardziej ekonomicznym systemem PV do montażu na dachu na rynku.
To również jeden z niewielu systemów, który oferuje pełną integracje montażu z oknami dachowymi. Za wdrożenie systemu w naszej firmie odpowiedzialny jest zespół inżynierów z doświadczeniem we wdrożeniu tego systemu przy współpracy z firmą FAKRO w Holandii.

STACJE ŁADOWANIA DOMOWE, DLA BIZNESU I PUBLICZNE

Oferujemy ładowarki sprawdzonych producentów EVBOX oraz EVB24. Kompleksowa oferta obejmuje pełen zakres rozwiązań DC oraz AC wraz z projektem i realizacją isntalacji. • Ładowarki AC (prądem zmiennym) lub DC (prądem stałym) • Pełen zakres standardów ładowania (CCS2, CHAdeMO, Typ 2, Typ 1). • Punkty ładowania z dostosowaną mocą ładownia. • Możliwość realizacji dowolnej kolorystyki oraz brandingu

POMPY CIEPŁA
Nasza firma oferuje kompleksową realizację pomp ciepła dla domu i dla biznesu. Dzięki naszemu partnerowi firmie Hydrosolar mamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń w branży oraz szerokiego wachlarza usług montażowo-serwisowych. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z produktami .Nasza firma oferuje kompleksową realizację pomp ciepła dla domu i dla biznesu. Dzięki naszemu partnerowi firmie Hydrosolar mamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń w branży oraz szerokiego wachlarza usług montażowo-serwisowych. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z produktami.