Interbud niezawodny partner od 2009 r.

Firma Interbud powstała w 2009 roku.

Firma Interbud Tomasz Langner działa od 2009 roku na rynku usług wykonawstwa w branży budowlanej.

Na początku swojej działalności zajmowała się wyłącznie produkcją oraz montażem znaków geodezyjnych. Przez 12 lat, dbając o jakość swoich produktów oraz rzetelność montaży stała się liderem w branży. Produkujemy każdy rodzaj znaków geodezyjnych, również nietypowych, dostarczamy małe oraz duże partie w zależności od zapotrzebowania klienta. Montaże wykonujemy na terenie całej Polski, zarówno przy drogach, liniach kolejowych, wałach przeciwpowodziowych, zaporach wodnych. Robimy oznakowania zarówno inwestycji już istniejących, jak i tych, których budowa dopiero nastąpi. Współpracujemy z wieloma firmami geodezyjnymi, jak i budowlanymi.

W 2018 roku zaczęliśmy wykonywać montaże instalacji fotowoltaicznych. Na początku działaliśmy jako podwykonawcy największych firm fotowoltaicznych, wykonując około tysiąc instalacji.

Zbieraliśmy doświadczenie oraz wiedzę, pracując na większości dostępnych komponentów PV, zarówno już nie dostępnych, jak i najnowszych. Dzięki temu, chcemy teraz naszym klientom zaoferować kompletne instalację na najlepszych podzespołach. Przez okres 3 lat udało nam się zebrać grupę doświadczonych i dokładnych monterów, którzy cały czas się rozwijają uczestnicząc w szkoleniach oraz poszerzają swoje uprawnienia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu dobrany do jego zapotrzebowania zestaw, który po przeprowadzeniu audytu, zaproponuje nasz doradca. Przy wykonywaniu instalacji stawiamy przede wszystkim na dokładność, estetykę oraz zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Cały proces od wyceny do zgłoszenia instalacji przeprowadzamy z minimalnym udziałem klienta. Pomagamy również w uzyskaniu finansowania (kredyt, leasing ).